Dodanie a pošta:

,,Tovar objednaný kupujúcim mu bude dodaný v závislosti od dostupnosti tovaru a prevádzkových možností predávajúceho v čo najkratšom termíne, najneskôr však do 30-tich dní odo dňa potvrdenia objednávky predávajúcim. Zvyčajne tovar dorazí 3-5 dní pre Slovensko, 5-10 dní Svet a Európa. Predávajúci nenesie zodpovednosť za dôsledky spôsobené oneskoreným doručením alebo stratou zásielky zavinenou prepravcom alebo nepredvídateľnou a neprekonateľnou prekážkou. Predávajúci si neúčtuje cenu za balné. Objednávky potvrdené po 12:00 sú odosielané na druhý pracovný deň.

Reklamácia:

,, Vrátenie tovaru do 14 kalendárnych dní/bez udania dôvodu, prosíme kontaktujte nás vnútornou poštou. Vrátený tovar musí byť čistý, nepoškodený, nenosený, nepraný, v pôvodnom balení, so všetkými visačkami, bez makeupu a parfumu, bez známok nosenia. Prosíme dbajte aj na originálne krabice, v ktorých Vám výrobky posielame. Poštovné a balné sa pri vrátenom tovare nevracia, znáša kupujúci.
Výrobky upravované na mieru zákazníka nie je možné vrátiť, sú upravované/prispôsobené iba pre Vás."

Darčekové poukazy:

,,Darčekový poukaz je platný jeden kalendárny rok od vystavenia tohto poukazu. Po uplynutí tejto doby kód expiruje a poukaz nie je možné použiť. Poukaz je možné použiť len jednorázovo. Z darčekového poukazu sa nevydáva a nedá sa zameniť za hotovosť.,,Upozornenie:

,, Kópie podľa obrázkov nevyrábame/prosíme rešpektujte autorské návrhy druhých/, skice cez vnútorné správy neposielame. Budujeme vlastnú značku, vlastný rukopis a tvorbu, nie tvorbu iných. Kupujúci nemôže odstúpiť od Kúpnej zmluvy v prípadoch, stanovených zákonom o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov Predávajúceho, najmä v prípade predaja Tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek Kupujúceho, Tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného Kupujúceho. Modely upravované na mieru zákazníka nie je možné vrátiť, je prispôsobený konkrétnemu zákazníkovi podľa jeho požiadaviek. Výšivky, vyšívané šaty a opasky doporučujeme neprať/prípadne vo vlažnej octovej vode/, chemicky vyčisitiť. Ďakujeme za pochopenie.,,

,, Naše modely nie je možné rezervovať.,,Pranie:

,,Odporúčame ručné pranie, ručné výšivky vo vlažnej octovej vode, s pridaním bielidla alebo mydla na pranie. Háčkované vlnené šaty prať ručne vo vlažnej vode. Maľované šaty farbami na textil prať iba ručne vo vlažnej vode/ praním v práčke sa môže maľba poškodiť. Nesušiť v práčke."

Kúpou tovaru súhlasíte s obchodnými podmienkami.

Pekné slnečno tvorivé dni želáme:-)