Recenzie

Nádherná, precítená tvorba, ktorá dýcha poéziou slovanstva. Ďakujem za okúzľujúce šaty, promptnú komunikáciu a rýchle dodanie. Určite sa k Vám vrátim.

Ďakujem za krásne šaty a ich rýchle vyhotovenie a doručenie :)) Sú naozaj umeleckým dielom, ktoré sa dá len obdivovať. Krásne ušité, príjemný materiál a veľkosť mi sedí ako má. Môžem odporučiť každej žene, ktorá má ocenenie pre umenie, folklór, ručnú prácu a módu.

Milá Jarka, splnili ste mi sen. O takých šatách sa mi dokonca ani nesnívalo, v skutočnosti sú ešte krajšie, ako na obrázku. Sedia mi ako uliate. Sú ako z rozprávky. Budú svadobné...:) Ďakujem Vám zo srdca!

Šaty prišli krásne zabalené a vo vnútri samý poklad v podobe čipkovaných kvietkov a nádhernej spleti látky, čipky, lásky, odbornosti a vášne pre výrobu jedinečných, originálnych, pohodlných a očarujúcich kúskov....

Šaty sú ešte krajšie naživo, než na fotografiách. Kvalitné a poctivé prepracovanie, vidno, že každý kúsok je jedinečný a robený srdcom. Veľmi pekne ďakujem :-)

 

 

Milá Jarka! Tieto šaty dostala moja dcérka k sedemnásťke. Sú neskutočne krásne, keď ich uvidela, ani svojim očiam neverila:) Spolu s ňou už máme sériu týchto krásnych šiat: biele, čierne a modré. Paria k najkrajším kúskom nášho šatníka. Už čakáme, kedy si ich spolu oblečieme...:) Ďakujem, som nesmierne spokojná! Vaša verná zákazníčka

Milá Jarka! Opäť ste predviedli dokonalú, do detailov prepracovanú robotu. Strih sedí priam úžasne a pôvodne smaragdovo-zelené šaty v čiernej s bielym vzorom sú ešte možno výstižnejšie. Stali sa hneď obľúbeným kúskom môjho šatníka. Zapáčili sa mi smaragdové šaty, ale zamilovala som sa do tých čiernych... Ďakujem zo srdca a prajem Vám aj celej rodinke krásne, požehnané sviatky!

Ďakujem za nádherné šaty. Splnil sa mi sen, že mám šaty od Vás. Sadli ako uliate. Sú krajšie ako na fotke. Naozaj ďakujem ❤️ Pokračujte ďalej v tom čo robíte. Vaše šaty sú jednoducho diela

Saty su nadherne, presne v takych sa hovori “ano” . Dakujem

Nadherna praca, cista dokonalost... Saty od tak talentovanej osobky.. Splneny sen

Nádherné, unikátne kúsky, ktoré majú svoj príbeh a je z nich cítiť, že sú robené s láskou . Úžasné .

Šaty sú neskutočné, sťa rozprávkové. Sadli ako uliate. Máte neskutočný talent, vďaka ktorému sa v šatách cítim veľmi výnimočne.

 

 

Milá p. Jarka, Vaša tvorba si vyslúžila toľko krásnych slov ako ocenenie Vášho talentu a šikovnosti, jedinečnosti a nádhery Vašich modelov, že je ťažké nájsť vhodné komplimenty, ktorými by som posunula hodnotenie Vašej tvorby na ešte vyššiu úroveň. Dovoľte, aby som Vám teda tak ľudsky z celého srdiečka vyslovila „VELIKÁNSKE ĎAKUJEM“ za Vašu prácu, za Vašu obetavosť pri udržiavaní ľudových tradícií prostredníctvom Vašich modelov; „ĎAKUJEM“ za to, že Vás ako klientky máme. Dôkazom spokojnosti s výsledkami Vašej práce je fakt, že mám od Vás už 27 modelov;(to nepočítam opasky a kabelky, tie sú naviac) a mám vyhliadnuté ďalšie dva krásne modely a na jeden čakám.

Krátke Šatky Slavianka sú veľmi krásne, ešte krajšie naživo ako na fotke ♥ Jarka je veľmi talentovaná. Sú doslova umeleckým dielom, ktoré možno nosiť na sebe :) Ďakujém!

Najkrajšie veci, nádherne prepracované detaily, dokonalá diva táto Jarka :-) DAKUJEM !!! :-)

Nádherné šaty, všetky, ktoré som si doteraz objednala sú ako pre vílu stvorené. Veľmi kvalitne spracované.

Wooow, wooow, woooow, tato snová sukně je nejkrásnější věc v mém šatníku!